Rozrywkowo

tu, opery, operetki, baletu. Wykorzystuje elementy gry aktorskiej, tańca i śpiewu....Często charakteryzuje się przepychem dekoracji i kostiumów artystów w niej występujących. Gatunek rewiowy wykształcił się w XIX wieku w Stanach

Dodane: 29-05-2015 07:05
Rozrywkowo zespół muzyczny śląsk
Rozrywkowo - potrzebujesz zespołu muzycznego? Sprawdź

Co to jest rewia?

Rewia (z fr. la revue) ? widowisko teatralne czerpiące z różnych estetyk i gatunków, m.in. spektaklu, kabaretu, opery, operetki, baletu. Wykorzystuje elementy gry aktorskiej, tańca i śpiewu....Często charakteryzuje się przepychem dekoracji i kostiumów artystów w niej występujących.

Gatunek rewiowy wykształcił się w XIX wieku w Stanach Zjednoczonych. Światowymi centrami sztuki rewiowej stały się Paryż i Las Vegas.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rewia_%28przedstawienie%29


Taniec jako forma aktywności fizycznej

Taniec jest świetnym sposobem na spalenie zbędnych kalorii i uwolnienie pozytywnej energii. Nie każdy musi biegać, lub chodzić na fitness, za to wiele kobiet bardzo chętnie w ramach aktywności fizycznej, wolałaby uprawiać taniec towarzyski. Jeśli chcesz schudnąć, ale na myśl o bieganiu dostajesz zadyszki, to zdecydowanie warto zastanowić się nad czymś innym. Taniec nie tylko pomaga w spalaniu kalorii, ale tez ładnie kształtuje mięśnie - brzucha, pośladków, czy ud. Do tego jest to bardzo przyjemna forma spędzania wolnego czasu :).


O innym typie imprezy

Wieczory kawalerskie to specyficzny typ imprez. Wedle stereotypów powielanych przez amerykańskie filmy, nie może się taka impreza obyć bez striptizerki, czy tez kilku. Kac Vegas to naprawdę jedna z lepszych komedii, jednak kto może sobie pozwolić na taką wypasioną imprezę, która ma symbolicznie kończyć wiek szczenięctwa? Mało kto. Jednak w Polsce jest sporo firm, które organizują całkiem ciekawe zabawy - można na przykład wynająć imprezowego busa, albo zatrudnić profesjonalne tancerki. Wszystko jest dla ludzi, jeśli marzy ci się szalony wieczór, to poszukaj co mogą zaoferować specjaliści od zabawy :).