Motoryzacyjnie - o myjniach

zaj na bezdotykowe i dotykowe. Na czym polega działalność myjni bezdotykowych? W jaki sposób myte są w nich samochodu? W takim przypadku, jak już można się domyślić dzięki nazwie, klient musi obsługiwać specjalne urządzenie, za po

Motoryzacyjnie - o myjniach

Myjnia dotykowa ? na czym to polega?

Czyszczenie samochodu jest dzisiaj o wiele łatwiejsze, ponieważ mamy do dyspozycji szereg specjalistycznych myjni. Dzieli się je zazwyczaj na bezdotykowe i dotykowe. Na czym polega działalność myjni bezdotykowych? W jaki sposób myte są w nich samochodu? W takim przypadku, jak już można się domyślić dzięki nazwie, klient musi obsługiwać specjalne urządzenie, za pomocą którego samochód jest opłukiwany, a następnie myty płynem, który pozwala usunąć kłopotliwe plamy. Ponadto, duże znaczenie ma też fakt, że woda leci pod dużym ciśnieniem, co ułatwia pozbycie się zabrudzeń. Warto mieć też ze sobą kilka drobnych monet, ponieważ zazwyczaj to właśnie w ten sposób płaci się za usługę mycia.


Co sprawia, że myjnia samochodowa to świetne rozwiązanie

Samochody w czasie użytkowania niestety bardzo często szybko się brudzą. Dlaczego? Na drogach zalega kurz. W Polsce poza tym dość często pada deszcz, co oznacza, że podczas jazdy może się okazać, że samochód jest całkiem ubłocony. Właśnie dlatego myjnia samochodowa okazuje się czasami absolutnie konieczna. Jakie są jej największe zalety? Co powoduje, że zdecydowanie warto korzystać z podobnych opcji? Myjnia jest bardzo wygodna. W myjniach bezdotykowych klient nie musi robić w zasadzie nic, natomiast w myjniach dotykowych wystarczy, że odpowiednio skieruje dyspozytor, dzięki czemu samochód myty jest błyskawicznie, a przede wszystkim, właściciel się nie brudzi.


Czyszczenie_parą Zastosowanie- cytat z Wikipedii

Zaletą tej technologii jest fakt, że podczas jednego procesu następuje zarówno czyszczenie powierzchni, odkażanie, a także usuwanie wszelkich zapachów. Zakończeniem całego procesu jest podciśnieniowe zebranie resztek brudu i zabitych mikroorganizmów do specjalnej komory urządzenia czyszczącego.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Czyszczenie_parą